Kurumsal
  Hakkımızda

1996 yılında 3 ortak olarak güçlü sermaye, güçlü bilgi ve deneyim sahibi olarak sektöre giriş yaptık. Kısa sürede sektörde hedeflediğimiz noktaya ulaştık. 1997 yılında inşaat profili ve yardımcı malzemelerin imalatını kurduk.Bu imalatı gerçekleştiren Türkiye’de ilk 3 firmadan biri olarak çok kısa bir sürede Türkiye pazarında söz sahibi olduk. 2002 yılında ortaklarımızdan birinin ayrılma kararı sonucu ilk kurmuş olduğumuz firmayı 3. ortağımıza devrederek aynı donanımlara sahip daha güçlü daha deneyimli faaliyet alanı daha geniş olan Global A.Ş.’yi 15.01.2003 yılında kurduk. Halen Samsun’a ve Türkiye’mizin her bölgesine firmamız ile hizmet vermekteyiz.

Faaliyet Konularımız :

  Profil ve İnşaat Ürünleri
Sektörüne ait tüm çözüm profillerinin üretilmesi ve Türkiye'ye pazarlanması,E.C.A Batarya, küvet ve vitrifiye, E.C.A Kombi, Panel radyatör, şofben,termosifon, klima ürünlerinin parekende ve toptan satışı ve anahtar teslim daire – dükkan dekorasyonu yapımıdır.

  Bir başka faaliyet konumuz
İnşaat yapımı ( Apartman , site ve yazlık) ve bu yapılan inşaatların ( daire,dükkan,yazlık) satışlarıdır. Bu faaliyet konumuzla Samsun gündemindeki yerimizi almış bulunmaktayız. Hedef Türkiye’deki büyük projelere imza atmaktır. İnternet Sitemiz vasıtasıyla da özellikle Yurtdışı bağlantılarımızı güçlendirmek amacındayız.

Bütün bunları başarırken tek sermayemizin insan olduğunu belirterek, insanlara güvenmek, insanları sevmek ve insanlara hizmet etmek
amacımızdır. Sloganımız “Sektörde Güven” olarak belirlenmiştir. Güveninize layık olmaya çalışacağız.


  Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Global İnşaat
t: +90 (362) 236 68 98-0506 298 00 80 f: +90 (362) 236 68 99